Medium X-CUT 2000 Polish - Średnio Tnąca Pasta Polerska 250ml

HF-PL-02

Nowy produkt

Profesjonalna średnio tnąca pasta polerska X-Cut 2000 Polish z linii Herrenfahrt Performance Series do maszynowej jednoetapowej korekty lakierów miękkich i średnio twardych i/lub mocno wyblakłych. Zapewnia błyszczące wykończenie.

Więcej szczegółów

Dostępny na magazynie, wysyłka w ciągu 24h

66,00 zł brutto

Więcej informacji

Heavy X-Cut 2000 Polish z linii Herrenfahrt Performance Series to rewolucyjny środek do polerowania o wysokiej ścieralności do jednostopniowej korekty lakieru. Przeznaczony do miękkich i średnich lakierów. Pasta usuwa szlif po papierze ściernym P2000. 

To obietnica bezpyłowej i idealnej korekty lakieru. Pracujesz nie pozostawiając swirli i hologramów, nawet przy dłuższym procesie korekty. Pasta zapewnia błyszczące wykończenie.
Pasta Herrenfahrt to także krótszy czas pracy.

Sposób użycia:

Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć butelką. Dokładnie wyczyść lakier. Nałóż 3-4 krople pasty wielkości grochu na niebieską gąbkę polerską HERRENFART zamocowaną do maszyny polerskiej. Pracuj etapowo, polerując kolejne sekcje karoserii. Najpierw rozprowadź pastę na najniższym poziomie. Następnie poleruj przy najwyższej prędkości maszyny i spokojnych ruchach rąk, aż pasta stanie się nieco przezroczysta.

 W przypadku bardzo miękkich lakierów zaleca się test na mniej widocznej powierzchni.

Produkty powiązane